Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje
SALE -21%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€22,00 €28,00
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €19,70
Kodi i Produktit: 8716309027540
Stock Instock

Overview

Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrojtje Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera ne m...

Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrojtje

Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera ne menyre automatike ne ate moment kur ndalim  aparatin kryesor me teledirigjues.Poashtu nese lidhim si Master kompjuterin, sapo ta ndalim atë, ndalen edhe aparatet tjera automatikisht dhe sapo te dhezim PC-n dhezen automatikisht aparatet tjera.

Per me shume mund te lexoni : 
 

Specifications
Input voltage: 220 – 250 VAC, 50 – 60 Hz
Maximum load current 10A
Radio-frequency noise filtration (EMI/RFI filter) up to 99 % for frequencies between 100 KHz and 1 GHz
Max surge voltage 6000 V, spike current 13500 A
Automatic circuit breaker 10 A 250 VAC
Two-Port-SPD
Resistance to short-circuits: 1.5 KV
Temperature range: (-5...+40°C)
TOV Characteristic: Safe failure recovery
Net weight: about 1.3 Kg
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova