Mbajtes motorik per LCD/Plazma Samsung 32 deri 55 inch
SALE -43%

Mbajtes motorik per LCD/Plazma Samsung 32 deri 55 inch

€70,00 €122,00
Kodi i Produktit: 2155702
Stock Instock

Overview

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Origjinal Samsung mbajtes automatik me motor nga firma Samsung qe punon me disa lloje te Samsung LCD / Pllaz...


Ky mbajtes ka 10 vite garancion !!

Origjinal Samsung mbajtes automatik me motor nga firma Samsung qe punon me disa lloje te Samsung LCD / Pllazma aparate prej 32 deri 55 inch. Ai e levize televizionin poshte/nalte/majtas/djathtas, si dhe kur te ndalet, mbajtsi palohet afer muri dhe kur te dhizet shkon ne poziten e fundit qe ka qene. Nuk punon me Samsung serijat S/B/C. Montim eshte shume i lehte. Klikoni me poshte ne PLAY dhe befasohuni me teknik.

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova