Konvertues HDMI ne A/V ose skart
SALE -48%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€19,90 €38,00
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €17,00
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: G817301
Stock Instock

Overview

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart. Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, ...


Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart.

Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digitalb, Kamere, DVR inqizues te kamerave e shume te tjera) qe posedojn HDMI dalje ne nje TV ose Projektor qe posedojn hyrje skart ose RCA/Cinch/Composit. Kjo paisje mund te perdoret edhe per televizoret/projektoret nga Amerika ose Kanada qe kan sistem NTSC dhe nuk pershtaten me paisjet evropiane PAL.

Ideal ne ato raste kur televizori ose projektori juaj nuk ka ose e ka te prishun HDMI hyrjen/portin.
Software apo dicka tjeter nuk ka nevoje me u instalu, thjesht lidhe dhe shiqo (Plug and Play). Tensionin per furnizim mund e merr nga cdo USB porti ose nga mbushesi I telefonit me port USB.
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova