Drite Ndriquese LED origjinale Philips 250m
SALE -13%

Drite Ndriquese LED origjinale Philips 250m

€35,00 €40,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: G186100
Stock Instock

Overview

Lamp origjinale Philips nga metali kualitativ me nje LED te fuqishme qe perkujdeset per nje ndriqim maksimal. Ndriqimi prej 110 Lumen, posedon LED dri...

Lamp origjinale Philips nga metali kualitativ me nje LED te fuqishme qe perkujdeset per nje ndriqim maksimal. Ndriqimi prej 110 Lumen, posedon LED driten qe eshte e sigurt nga mos thyerja dhe me jetezgjatje deri ne 100.000 ore, unaza izoluese (Dichtung) qe mbron nga demet e ujit, kornize robuste qe e mbron nga goditjet, trup (dorze) te gomes qe nuk rreshqet dhe e pershtatshme ne dore, unaze najlloni per transport te sigurt. Ndriqim prej 250/125 metrave. Posedon 3 Watt drit te fuqishme LED. 10 vite garancion per drite LED.

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova