Shperndares I 3 fisht per kabllovik

Shperndares I 3 fisht per kabllovik

€2,40
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €1,90
Kodi i Produktit: 9201030
Stock Instock

Overview

Ky shperndares me frekuenc 5-1000MHZ ka mini format dhe F-Teknik, 6 DB

Ky shperndares me frekuenc 5-1000MHZ ka mini format dhe F-Teknik, 6 DB

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova