Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

€30,00
Kodi i Produktit: 8711387103063
Stock Instock

Overview

Llampe kornize, me funksion te prekjes. Kjo llampe e bukur dhizet dhe ndalet me prekje. Mund te vendoset poqa elektrike e zakonshme me fyt E14 deri...

Llampe kornize, me funksion te prekjes.

Kjo llampe e bukur dhizet dhe ndalet me prekje. Mund te vendoset poqa elektrike e zakonshme me fyt E14 deri ne 40Watt. Ngjyra e kornizes eshte metalike dhe e kupolles eshte e bardhe. Kjo llampe eshte e pershtatshme per dhoma dite, dhoma fjetjes afer shtratit dhe ngjashem, por eshte intersant si dhurat ide.


Type: Noa 
Table light with touch function

• Dimensions: 290 x 180 x 180 mm 
• Voltage: 230 V 
• Lamp base: E14 
• Power: 40 W 
• Lamp not included

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova