Adapter prej 230V ne 12V per gjeke te cigareve te kerrit

Adapter prej 230V ne 12V per gjeke te cigareve te kerrit

€8,40
Kodi i Produktit: 2118295
Stock Instock

Overview

Adapter prej 230V ne 12V per gjeke te cigareve te kerrit Me kete adapter praktik mund te lidhen kabllat/adapterat qe kan koken per veture dhe me u ...

Adapter prej 230V ne 12V per gjeke te cigareve te kerrit

Me kete adapter praktik mund te lidhen kabllat/adapterat qe kan koken per veture dhe me u perdor ne shtepi!

Prej 230V AC ne 12V DC / 1A / 12W

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova