Mbushes per bateri 6 - 24V / 2A ANSMANN

Mbushes per bateri 6 - 24V / 2A ANSMANN

€0,00
Kodi i Produktit: F717882
Stock Vetem me Porosi

Overview

Me kete mbushes automatik te baterijave mund mbushen baterijat plumbi me tension 6V, 12V dhe 24V. Pasiqe te mberrihet mbushja, ky mbushes ndalet autom...

Me kete mbushes automatik te baterijave mund mbushen baterijat plumbi me tension 6V, 12V dhe 24V. Pasiqe te mberrihet mbushja, ky mbushes ndalet automatikisht dhe nuk demton baterin. Permes kapseve eshte e mundshme shpejt konektetimi ne bateri. Mbrojtje per mos tejkalim te mbushjes, mbrotje nga ndrrimi i polaritetit dhe lidhjes se shkurt. Mbushja ne 6V 1000mA, 12V 2000mA dhe 24V 1000mA. Ansmann Germany me garancion.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova