Mbushes I bateriave  4 X AA  + 12V + USB

Mbushes I bateriave 4 X AA + 12V + USB

€37,00
Prodhuesi:Varta
Kodi i Produktit: F278055
Stock Instock

Overview

Mbushes Varta me display bashke me 4 bateria AA 2400 mAh. Mbushe ne te njejten kohe 2 ose 4 copa bateri AA ose  AAA. Mbushes i shpejt per vetem 2-4 or...

Mbushes Varta me display bashke me 4 bateria AA 2400 mAh. Mbushe ne te njejten kohe 2 ose 4 copa bateri AA ose  AAA. Mbushes i shpejt per vetem 2-4 ore. USB porti per mbushje me llaptop/PC ose adapter telefoni. Poashtu adapteri 12volt per mbushje ne veture. Njehe montimin e gabushem te polarietetit, bateriave te papershtatshme dhe bateriat jo te dedikuara. Timer sigurie, per mos mbushje te panevojshme. Mund te perdoret ne tere boten sepse punon me tension 100-240V.  

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova