Video Interfon pa kabell holandez deri ne 300m
SALE -15%

Video Interfon pa kabell holandez deri ne 300m

€192,00 €226,00
Kodi i Produktit: H191108
Stock Instock

Overview

Vezhgo personat diten ashtu edhe naten me LED ndriqim dhe permes objektivit qe ndrron kendveshtrimin me Zoom funksion. Gjithkund ne shtepi pa pengesa ...

Vezhgo personat diten ashtu edhe naten me LED ndriqim dhe permes objektivit qe ndrron kendveshtrimin me Zoom funksion. Gjithkund ne shtepi pa pengesa mund mirret me veti Handset, Memorizon thirrjet dhe 10 fotot e fundit. Poashtu te mundshem lidhjen me brave elektronike (opsionale) qe me hap deren prej se largu. Thirrja eshte e mundshme me ton, me vibrim ose optike. Tek dera eshte e nevojshme 12Volt nese perdoret brava elektronike. Transmetimi eshte i mundshem deri ne 300metra pa pengesa ose 30m permes mureve dhe pengesave tjera

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova