Video interfon me video inqizim
SALE -25%

Video interfon me video inqizim

€199,00 €266,00
Kodi i Produktit: H336324
Stock Instock

Overview

Nje interfon kualitativ holandez qe ka funksione interesante per nje interfon! Funksionon vetem me 4 kablla dhe ka funksion te video inqizimit ne micr...

Nje interfon kualitativ holandez qe ka funksione interesante per nje interfon! Funksionon vetem me 4 kablla dhe ka funksion te video inqizimit ne micro SD kartel. Ne kete menyre mund te shihet se kush ka qene ne shtepi / banese deri sa ju nuk keni qene prezent. Poashtu ne raste te veqanta i dobishim nje inqizim i ketille si deshmi! Mund te i vendoset kartela max. 32GB, class 10 e me lart. Sapo dikush e prek zilen tek dera e shtepis / oborrit, fillon inqizimi dhe leshohet monitori i madhe ne shtepi / banes dhe ju menjeher shihni se kush eshte para deres si dhe permes hapsit (braves) mekanike (opsionale) mund te hapet dera. Kohzgjatja e hapjes se deres mund te fiksohet ne mes te 2 deri ne 10 sekonda. Me vizitor mund te bisedohet nese shtypet susta per bisede. Komunikim i shkelqyshem si dhe video inqizimi te mire edhe gjate nates. Posedon nje 17,5cm luxus display si kamer qe mund te regjistron kendin deri ne 100 shkall qe edhe nese dikush fshihet nga kamera, te zene kendin sa me te gjere. Ne kete sistem te videofonis mund te instalohen edhe 3 display te tjere si dhe 2 kamera. Montim i leht. Mund te programohen 16 melodi - zilje te ndryshme. Kohezgjatja e ziljes mund fiksohet prej 5 deri ne 30 sekonda, kurse niveli i ziljes mund te rregullohet ne 3 zona si pershembull gjate dites zilja e lart, ne mbremje i mesem dhe gjate nates i ulet. Meny eshte ne gjuhet  EN, DE, FR, ES, IT ose NL

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova