Adapter USB Type-C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2K

Adapter USB Type-C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2K

€26,00
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: M85772
Stock Instock

Overview

Adapter USB Type-C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2KMe kete adaptor aktiv mund te lidhen paisjet qe kan portin USB-C / USB C me nje HDMI televizor, projektor, mon...

Adapter USB Type-C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2K

Me kete adaptor aktiv mund te lidhen paisjet qe kan portin USB-C / USB C me nje HDMI televizor, projektor, monitor me rezulucion deri ne 4K*2K /30HZ

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova