Kofer per vegla pune per profesione te ndryshme

Kofer per vegla pune per profesione te ndryshme

€20,80
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: 9280007
Stock Instock

Overview

Kofer per vegla pune per profesione te ndryshmeKofer pune me dorze dhe me mbyllse e qe dedikohet per profesione te ndryshme ne teren. Madhsia sia x gj...

Kofer per vegla pune per profesione te ndryshme


Kofer pune me dorze dhe me mbyllse e qe dedikohet per profesione te ndryshme ne teren. Madhsia sia x gjersia x thellsia: 217 x400 x 166 mm

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova