Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 grad

Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 grad

€21,40
Prodhuesi:KONTAKT CHEMIE
Kodi i Produktit: M214382
Stock Instock

Overview

Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 gradMe kete sprej special qe nuk perqon elektricitet, mund te lokalizoni saktesisht...

Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 grad

Me kete sprej special qe nuk perqon elektricitet, mund te lokalizoni saktesishte defektet ne elektronik te profesioneve serviser i telefonava mobil, PC, TV dhe te tjere! Poashtu me këtë spraj mund ti hjekni sakezat dhe dyllin e qirit nga tepihi 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova