Bateri industriale 3,6V-2600MAH

Bateri industriale 3,6V-2600MAH

€9,00
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €7,00
Prodhuesi:SAFT
Kodi i Produktit: 5399694
Stock Instock

Overview

Bateri industriale 3,6V-2600MAH Kjo bateri I ka polaritet me tel te kontaktit qe leht piken dhe te montohen ne shasi apo aparatur. Tensioni 3,6V, Kapa...

Bateri industriale 3,6V-2600MAH 

Kjo bateri I ka polaritet me tel te kontaktit qe leht piken dhe te montohen ne shasi apo aparatur. Tensioni 3,6V, Kapaziteti 2,6Ah, tipi: AA / Mignon / LR06 / R6 / UM3 / 14500, Permbajtja: Lithium-thionyl chloride (Li-SOCl2), nuk eshte bateri rimbushse,  Lartsia, lartsia 50,3mm, gjersia 14,7mm

Kliko per ti lexuar Specifikat e ketije produkti.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova