Ngjites i dyanshem per shirita LED

Ngjites i dyanshem per shirita LED

€6,00
Prodhuesi:COROPLAST
Kodi i Produktit: M158459
Stock Instock

Overview

Ngjites i dyanshem per shirita LED Gjersia 9MM dhe 0,1MM trashsi, gjatsia 50m

Ngjites i dyanshem per shirita LED

 Gjersia 9MM dhe 0,1MM trashsi, gjatsia 50m

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova