Kaçavide (shafciger) i fuqishem elektronike

Kaçavide (shafciger) i fuqishem elektronike

€44,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: D250952
Stock Instock

Overview

Kaçavide (shafciger) i fuqishem elektronike Me motorr te fuqishem dhe fiksim te fuqise 6 fish. Bateri te qendryshme. Shume leht me shliru dhe shtre...

Kaçavide (shafciger) i fuqishem elektronike

Me motorr te fuqishem dhe fiksim te fuqise 6 fish. Bateri te qendryshme. Shume leht me shliru dhe shtrengu shtrafat majtas/djathtas. Dizajn ergonomik, LED drita per pune ne errsire dhe shume funksione te tjera. Li-Ion Akku 3,6V-1.300mAh. Mbushja e bateris rreth 3-5 ore. Madhsia: rreth 170x145mm.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova