Termometer infrared  Proskit  MT-4606

Termometer infrared Proskit MT-4606

€40,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: H429492
Stock Instock

Overview

Termometer infrared  Proskit  MT-4606  Ky instrument eshte ideal per matje te objekteve qe nuk guxohen te preken ose qe prekja eshte e pa arritshme...

Termometer infrared  Proskit  MT-4606 

Ky instrument eshte ideal per matje te objekteve qe nuk guxohen te preken ose qe prekja eshte e pa arritshme. 

Matja e temperatures nga -50°C deri +380°C

Kompakte dhe dizajn ergonomik, me ndriqim ne prapavi, auto power off qe ndalet automatikisht nese nuk perdoret, sinjalizuesin per bateri Low, Data hold e te tjera funksione.

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova