Mbajtes Levizes Per TV deri ne 85''

€107,00
Prodhuesi:TITAN
Kodi i Produktit: V37989
Stock Instock

Overview

Mbajtes levizes deri 85"Ky mbajtes ka 10 vite garancion !!Ky mbajtes levizes special mundeson vendosjen e televizorave LCD/LED deri ne 85". Permes ket...

Mbajtes levizes deri 85"

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !!

Ky mbajtes levizes special mundeson vendosjen e televizorave LCD/LED deri ne 85". Permes keti mbajtsi mundesohet levizja e televizorit majtas, djathtas, poshte. Ka trup robust dhe stabil me dy kriher. Vesa-vrimat e perforcimit ne TV derin ne 600x400. Pesha e mbajtjes deri ne 45kg. 

Ky mbajtes eshte i dedikuar poashtu per televizora te kthym CURVED Samsung, LG, Sony, Philips, Grundig dhe disa tjere.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova