Kabell special per programim te IC programatorve

€26,00
Kodi i Produktit: Kapse programatori
Stock Instock

Overview

Me kete kabell me koke te kapses eshte e mundshme lidhja me programator ne njeren ane dhe ne tjetren ane me IC (8 Pin) qe eshte i vendosun ne pllake d...

Me kete kabell me koke te kapses eshte e mundshme lidhja me programator ne njeren ane dhe ne tjetren ane me IC (8 Pin) qe eshte i vendosun ne pllake dhe pa e hjek IC-n me i terhjek ose me i barte informacionet. Nese konektori nuk per pershtatet per me u vendos ne programator, ai mund te adaptohet. 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova