Dana per BNC dhe Koaksial

Dana per BNC dhe Koaksial

€0,00
Kodi i Produktit: 778722
Stock Vetem me Porosi

Overview

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi! Dana per BNC dhe Koaksial CRIMPING TOOL FOR BNC AND TNC COAXIAL CONNECTORS ATTENTION! Bernstein p...

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi!

Dana per BNC dhe Koaksial

CRIMPING TOOL FOR BNC AND TNC COAXIAL CONNECTORS

ATTENTION! Bernstein provides here for production reasons only import quality. . Crimping diameter: 1.7 mm, 5.4 mm, 6.5 mm, 8.1 mm, for RG 58, 59, 62, 6 cable with an integral lock and automatic release.

 

Ju lutem na kontaktoni per cmimin aktual ditor , sepse ka mundesi ndryshimi!

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova