Gyp izolues  Ø 2,4/1,2 MM 1m e zeze

Gyp izolues Ø 2,4/1,2 MM 1m e zeze

€1,70
Kodi i Produktit: 4700378
Stock Instock

Overview

Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 2,4mm dhe zvoglohet permes nxehtesis deri ne 1,2mm. Mund t...

Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 2,4mm dhe zvoglohet permes nxehtesis deri ne 1,2mm. Mund te shkrurtohet ne gjatesi sipas deshires.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova