Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze
SALE -41%

Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze

€1,00 €1,70
Kodi i Produktit: 4700380
Stock Instock

Overview

Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 3,2mm dhe zvoglohet ...

Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze

Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 3,2mm dhe zvoglohet permes nxehtesis deri ne 1,6mm. Mund te shkrurtohet ne gjatesi sipas deshires.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova