Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze

Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze

€2,00
Kodi i Produktit: 8738170
Stock Instock

Overview

Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 5.5mm dhe zvoglohet p...

Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze

Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 5.5mm dhe zvoglohet permes nxehtesis deri ne 2.3mm. Mund te shkrurtohet ne gjatesi sipas deshires.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova