Fryrese ajri me 110ml vollum PROSKIT

Fryrese ajri me 110ml vollum PROSKIT

€6,50
Kodi i Produktit: F708950
Stock Instock

Overview

Me kete fryrse te ajrit mundesohet largimi I pluhrit ne llaptop, foto-kamera, mobil telefona, MP3, IPAD, ore dhe shume paisje tjera. Madhsia 56 x 140m...

Me kete fryrse te ajrit mundesohet largimi I pluhrit ne llaptop, foto-kamera, mobil telefona, MP3, IPAD, ore dhe shume paisje tjera. Madhsia 56 x 140mm

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova