JBL Bar 5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar

€722,00
Prodhuesi:Jbl
Kodi i Produktit: F487935V
Stock Instock

Overview

JBL Bar 5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar 5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar me Surround altoparlanta pa kabell, me aku bateri. Nje bass mahnites nga subwoof...

JBL Bar 5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar 

5.1-Kanal 4K Ultra HD-Soundbar me Surround altoparlanta pa kabell, me aku bateri. 

Nje bass mahnites nga subwooferi pa kabell qe mund te vendoset cdokund ne dhome qe permasat 10” (250 mm).

Perjeto me 5.1 kanal sistemin nje perfekt Surround Sound per filma deri ne 10 ore pune.

 4K konektim i vertet permes 3 HDMI In dhe HDMI dalje (ARC)

Lidhe thjesht dhe shpejt te gjithe 4K paisjet dhe permirso ne Home sistemin zbavites ne nje sistem ULTRA HD

Pa kabell Bluetooth lidhe telefonin mobil ose tablet PC

Komandimi realizohet thjeshte permes teledirigjuesit te televizorit.

Nje teledirigjues per dy paisje: Ky JBL Soundbar mundet te komandohet me shume lloje te teledirigjuesve te firmave te televizorave.

Fuqia e sistemit eshte 510Watt

Duke ju faliminderu Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II dhe DTS i perjetoni filmat, muziken dhe video lojrat ne nje zerim te veqant. Ky Soundbar perfshin JBL SoundShift®, e qe mund te manevrohet direkt ne mes te zerit te televizorit tuaj dhe Bluetooth zerit te Mobil telefonit ose te Tablets PC  mund te ndrrohet. Ky Soundbar eshte ashtu i programuar qe te komandohet nga deledirigjuesi i televizorit. Ky JBL 5.1 ofron nje ndjenje te re te zerimit.


Pershkrimi ne gjuhen angleze :


5.1-Channel 4K Ultra HD Soundbar with True Wireless Surround Speakers

JBL 5.1 Surround Sound with 510W of power
Detachable, battery-powered wireless surround speakers

General Specifications

Total Maximum Power510W
Max SPL104dB
Frequency Response35Hz to 20KHz
Soundbar Weight3.9kg \ 8.6 lbs
Subwoofer Weight13 Kg \ 28.7 lbs
Surround Speaker Weight:0.6kg \ 1.3 lbs

Dimensions

Subwoofer Transducer Size10"
Soundbar Transducer Size6 x 2.25" racetrack drivers, 3 x 1.25" tweeter
Soundbar Dimensions (W x H x D)1148 x 58 x 93 (mm)\ 45" x 2.3" x 3.7"
Subwoofer Dimensions (W x H x D)440 x 305 x 305 (mm) \ 16" x 12" x 12"
Surround Speaker Dimensions (W x H x D)165 x 59 x 93 (mm)\ 6.5" x 2.3" x 3.7"

Control and Connection Specifications

Audio inputs1 Analog, 1 Optical, Bluetooth

Antenna Input

HDMI Video Inputs3
HDMI Video Output (with Audio Return Channel)1
HDMI HDCP Version2.2
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova