Bluetooth Philips audio me perforcues
SALE -23%

Bluetooth Philips audio me perforcues

€31,00 €40,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: G820991
Stock Instock

Overview

Philips mobil autoparlant bluetoth (pa kablla) per muzik nga te gjithe telefonat, tablet PC etj. per atmosfer ne kuzhine, oborr, banjo, duke hekuros, ...

Philips mobil autoparlant bluetoth (pa kablla) per muzik nga te gjithe telefonat, tablet PC etj. per atmosfer ne kuzhine, oborr, banjo, duke hekuros, ne zyre dhe ngjashem. Punon me rryme por edhe me bateri (rimbushse) deri ne 6 ore. Muzik pa penges dhe per gjithkund. Poashtu edhe mundsia me u lidhe edhe me kabell AUX.

Per me shum detaje, ju lutem klikoni ne PDF-in e artikullit i cili eshte i bashkangjitur me poshte :

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova