Letkon dhe flake me gas.

Letkon dhe flake me gas.

€27,00
  • 2 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €25,00
Prodhuesi:STANNOL
Kodi i Produktit: 2967702
Stock Instock

Overview

Ky letkon eshte i pershtatshem per shume destinacione, mbushet shpejte. Nxemja e shpejt mundson punen e shpejt. Temperatura e pikjes mund te arrije de...

Ky letkon eshte i pershtatshem per shume destinacione, mbushet shpejte. Nxemja e shpejt mundson punen e shpejt. Temperatura e pikjes mund te arrije deri ne 450°C. Ne teren, kur nuk ka rryme eshte ky letkon i pazevendsushem. Pesha vetem 70 gram.

When it comes to network-independent work. The robust and high quality gas soldering iron is powered with standard butane lighter gas, reached an adjustable soldering temperature of 450 ° C. Dimensions (diameter x length): 25x183mm.

Weight: only 70g.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova