Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet, No Clean / Made in Germany - Wuppertal

Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet, No Clean / Made in Germany - Wuppertal

€41,00
Prodhuesi:STANNOL
Kodi i Produktit: 4987102
Stock Instock

Overview

Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet,  No Clean / Made in Germany - Wuppertal Ky kallaj gjerman 0.5mm 500 gr.eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha...

Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet,  No Clean / Made in Germany - Wuppertal

Ky kallaj gjerman 0.5mm 500 gr.eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha profesionet, Eshte No Clean qe nuk ka nevoje me pastru pllaken pas pikjes sepse nuk krijon perqushmeri. Made in Germany - Wuppertal.

Solder after FSW32. Diameter 0.5 mm, 500 grams of coil. 5 - Seeliger wire NO CLEAN inter leaves NO residue aggressive and needs no further purification.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova