Kallaj special gjerman 1.0MM 250gr. NO Clean

Kallaj special gjerman 1.0MM 250gr. NO Clean

€15,50
Kodi i Produktit: 2954848
Stock Instock

Overview

Kallaj special gjerman 1,0MM 250gr. NO Clean Ky kallaj gjerman 1,0MM 250gr. eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha profesionet, Eshte No Clea...

Kallaj special gjerman 1,0MM 250gr. NO Clean

Ky kallaj gjerman 1,0MM 250gr. eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha profesionet, Eshte No Clean qe nuk ka nevoje me pastru pllaken pas pikjes sepse nuk krijon perqushmeri. Made in Germany - Wuppertal.

Execution: Sn60Pb40; based on rosin; slightest residue; Minimal spatter, low smoke, 1mm diameter; 250Gramm coil

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova