FLUXI NO-CLEAN per pikje 30ML

FLUXI NO-CLEAN per pikje 30ML

€21,00
Prodhuesi:Edsyn
Kodi i Produktit: 8338988
Stock Instock

Overview

FLUXI NO-CLEAN per pikje 30ML Ky FLUX special dhe origjinal amerikan me brush te integrume mundeson pikjen e lehte me kallaj.

FLUXI NO-CLEAN per pikje 30ML

Ky FLUX special dhe origjinal amerikan me brush te integrume mundeson pikjen e lehte me kallaj.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova