Letkon per pikje me display

€126,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: h192169
Stock Instock

Overview

Letkon per pikje me display  Display ndriqim qe ka mundesin ti zvogelohet apo zmadhohet kontrasti ne display. Nje pulle rrotulluese e dizajnuar ...

Letkon per pikje me display 

Display ndriqim qe ka mundesin ti zvogelohet apo zmadhohet kontrasti ne display.

Nje pulle rrotulluese e dizajnuar ashtu qe te jete regulatori sa me i thjeshte per tu perdorur.

Me nje nxehese me kualitet te larte ne aspektin e shpejtesis gjat perdorimit dhe pauzave te saj.

Me nje mikroprocesor i cili kontrollon temperaturen e caktuar preciz.

Mban ne mend 3 temperatura te cillat ju i caktoni per arsye te ndryshme pune.

Kablla e tij prej silikoni e izoluar qe duron temperatura deri ne 200° C.

Me poshte gjeni textin ne gjuhen Angleze.

 

  • -Precise temperature control
  • -Insulated and ergonomic soldering iron handle
  • -Celsius or fahrenheit temperature setting
  • -Modular design of the control board

 

 

Power Input AC 110 V / 220 V
Power Consumption 60 W
Temperature Range 220 °C ~ 480 °C (392 °F - 896 °F)
Heating Element standart heater
Display digital
Dimensions 115 x 95 x 130 mm

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova