Letkon me ajer te nxehte me LCD Smart

€99,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: H993673
Stock Instock

Overview

Letkon me ajer te nxehte me LCD SmartKy rework intelegjent me ajer te nxeht arrin deri ne 600W/480 grad celsius. Fikja dhe zgjimi automatik eshte perm...

Letkon me ajer te nxehte me LCD Smart

Ky rework intelegjent me ajer te nxeht arrin deri ne 600W/480 grad celsius. Fikja dhe zgjimi automatik eshte permes senzorit nderpreres qe nese senzori indikon ndonje levizje, ai aktivizohet. Me standard CE dhe ESD. Ftofje automatike e paisjes per jet zgjatje te paisjes. Display te kaltert.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova