Multimeter ne form lapsi me display

Multimeter ne form lapsi me display

€37,00
Prodhuesi:Peaktech
Kodi i Produktit: 5425576
Stock Instock

Overview

Tek ky instrument ne form lapsi behet fjal per prodhim te ri te multimetrit. Posedon display qe lexohet kjart si dhe nderprersi rrotullues qe ne menyr...

Tek ky instrument ne form lapsi behet fjal per prodhim te ri te multimetrit. Posedon display qe lexohet kjart si dhe nderprersi rrotullues qe ne menyre praktike dhe shpejt me zgjedhe matjet. Poashtu praktike eshte kontrollimi i tensionit pa prekje. I pershtatshem per profesione te ndryshme dhe ideal edhe per ne teren, laboratore, shkolle ose hobi ne shtepi.

DCV200 mV/2/20/200/600 V - 0,1 mV; ± 0,7 % + 2 St.ACV200 mV/2/20/200/600 V - 0,1 mV; ± 0,8 % + 3 St.DCA20/200 mA - 0,01 mA; ± 1,5 % + 3 St.ACA20/200 mA - 0,01 mA; ± 2,0 % + 3 St.Ohm200 Ω/2/20/200 kΩ/2/20 MΩ - 0,1 Ω; ± 1,0 % + 1 Punon me 2 x 1,5 V AAA (BxHxT)43 x 222 x 28 mm. Pesha 110 g

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova