Analog multimeter me 25 matje

€25,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: G812915
Stock Instock

Overview

Analog multimeter me 25 matje Proskit multimeter mates me korniz robuste ndaj lendimeve. Multimeter perdoret per rezistence prej x 1 deri ne x 10K,...

Analog multimeter me 25 matje

Proskit multimeter mates me korniz robuste ndaj lendimeve. Multimeter perdoret per rezistence prej x 1 deri ne x 10K, tension deri ne 1000v DC dhe AC, amperazhe, Tranzistor NPN dhe PNP, lidhjen e shkurt me buzer akustik, bateri test.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova