Kuti kualitative me 24 fioka

Kuti kualitative me 24 fioka

€0,00
Kodi i Produktit: 7429211
Stock Vetem me Porosi

Overview

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi! Kuti me 24 fioka kualitative dhe kornize metali. Dimensionet (Lartesi x Gjeresi x Thellesi): 435 X...

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi!

Kuti me 24 fioka kualitative dhe kornize metali.

Dimensionet (Lartesi x Gjeresi x Thellesi): 435 X 357 X 255 MM

With 24 drawers, type 250-1, color: black / transparent. H x W x D: 435 X 357 X 255 MM

 

Ju lutem na kontaktoni per cmimin aktual ditor , sepse ka mundesi ndryshimi!

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova