Vegel pune, mbajtes per pllake

Vegel pune, mbajtes per pllake

€8,00
Kodi i Produktit: 6539267
Stock Instock

Overview

Vegel pune, mbajtes per pllake Ky mbajtes inovativ per pllaka bashke me zmadhus te integruar, mundeson pune te leht dhe praktike. Ka jetegjate. Kem...

Vegel pune, mbajtes per pllake

Ky mbajtes inovativ per pllaka bashke me zmadhus te integruar, mundeson pune te leht dhe praktike. Ka jetegjate. Kemba qe ngjitet mire mundeson pune te sigurt. E pershtatshem per per pune, matje dhe per pikje ne pllake. 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova