Sprej special pastrues me brushe

Sprej special pastrues me brushe

€14,70
Kodi i Produktit: G622567
Stock Instock

Overview

Sprej special pastrues me brushe Ky sprej pastron pllakat pa veshtersi dhe nuk bënë të mungoj ne puntori.   

Sprej special pastrues me brushe

Ky sprej pastron pllakat pa veshtersi dhe nuk bënë të mungoj ne puntori. 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova