Komplet special me 24 bita (maje) te gjata

Komplet special me 24 bita (maje) te gjata

€28,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: 2744876
Stock Instock

Overview

Komplet special me 24 bita (maje) te gjata Ky komplet special I kaqavidave me 12 bita / 24 koka te ndryshme te gjate, mundeson punen shume te leht ...

Komplet special me 24 bita (maje) te gjata

Ky komplet special I kaqavidave me 12 bita / 24 koka te ndryshme te gjate, mundeson punen shume te leht ne cdo profesion.

Ky set mund te perdoret edhe si gedore majtas, djathtas, apo te lehet ne mes dhe te perdoret si kaqavide, poashtu ka mundesi qe te rregullohet gjatesia e bitit sipas nevojes.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova