Set I bitave kualitative 100 copa

Set I bitave kualitative 100 copa

€22,00
Prodhuesi:Proskit
Kodi i Produktit: 9974329
Stock Instock

Overview

  Set I bitave kualitative 100 copa Ky set permban 96 lloje te ndryshem te bitave kualitativ Chrom Vanadium, 2 mbajtesa te bitave dhe adapto...


 

Set I bitave kualitative 100 copa

Ky set permban 96 lloje te ndryshem te bitave kualitativ Chrom Vanadium, 2 mbajtesa te bitave dhe adaptor. Pershkak te llojshmeris se bitave, perdoret per te gjitha llojet e profesioneve. Bitat torx dhe gjashte kendesh jane modern me vrima ne mes.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova