Aparat special per hapjen e display-it te telefonit.

Aparat special per hapjen e display-it te telefonit.

€490,00
Prodhuesi:REGEN-I
Kodi i Produktit: F713128
Stock Instock

Overview

Aparat special per hapjen e display-it te telefonit. Me kete aparat special mundesohet hapja e display-it (pjeses se perparme te xhamit) te telefon...

Aparat special per hapjen e display-it te telefonit.

Me kete aparat special mundesohet hapja e display-it (pjeses se perparme te xhamit) te telefonave mobil. Lehteson punen e serviserave te telefonave dhe mundeson efikasitet ne pune.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova