Drita LED Origjinale Samsung 32”

Drita LED Origjinale Samsung 32”

€0,00
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: T320FAE1-DB
Stock Instock

Overview

Drita LED Origjinale Samsung 32”Display T320FAE1-DB72 cm gjatesi, 50 drita njera ane. x 2 shirita.INFORMACION!​Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga...

Drita LED Origjinale Samsung 32”

Display T320FAE1-DB

72 cm gjatesi, 50 drita njera ane. x 2 shirita.

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova