Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik

Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik

€28,00
Kodi i Produktit: 6967843
Stock Instock

Overview

Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik Komplet i 8 kaqavidave te kualitetit shume te larte ne te paketume ne kuti. Trupi i tyre perbeh...


Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik

Komplet i 8 kaqavidave te kualitetit shume te larte ne te paketume ne kuti. Trupi i tyre perbehet nga krom material kualitativ si dhe koka rrotulluse mundeson pune me 3 gishta, kurse vrima larte e 5mm mundeson varjen e kaqavidave ne nje vend te caktum. Guma jo rreshqitse ne pjesen e poshtme mundeson pune te sigurt dhe shtrengim.

 

Product Name:8PK-SD002N

TOP
 

      Specification
 
Spec.

Individual Packing

 2.0x60
 3.0x60
 4.0x60
 #0x60

Color Box

 2.5x60
 3.5x60
 #00x60
 #1x60
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova