Display V320B1 -L06 Rev. C1

Display V320B1 -L06 Rev. C1

€0,00
Kodi i Produktit: V320B1 -L06 Rev. C1
Stock Instock

Overview

Display V320B1 -L06 Rev. C1  INFORMACION!​ ( Display pa modulla ) Disa lloje te display'ave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e sto...

Display V320B1 -L06 Rev. C1 


INFORMACION!​ ( Display pa modulla )

Disa lloje te display'ave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Display'at nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne displayin tuaj si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!
Mund te ndodhe qe ka display te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa display kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.


 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova