LG Mainboard EBU63086421 / EAX66207203

€149,00
Prodhuesi:LG Electronics
Kodi i Produktit: G302087
Stock Instock

Overview

Mainboard LG EBU63086421  EBU63086418, EBU62988414, EBU63086416, EBU63086446, EBU63086454, EAX66207203 INFORMACION!​ Disa lloje te pllakave i...

Mainboard LG EBU63086421

 EBU63086418, EBU62988414, EBU63086416, EBU63086446, EBU63086454, EAX66207203

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin! 
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova