SAMSUNG Buffer LJ92-01733A – LJ9201733A  /  LJ41-08469A – LJ4108469A

SAMSUNG Buffer LJ92-01733A – LJ9201733A / LJ41-08469A – LJ4108469A

€0,00
Prodhuesi:Samsung
Kodi i Produktit: LJ92-01733A
Stock Instock

Overview

SAMSUNG Buffer LJ92-01733A – LJ9201733A  /  LJ41-08469A – LJ4108469A INFORMACION!​Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja...

SAMSUNG Buffer LJ92-01733A – LJ9201733A  /  LJ41-08469A – LJ4108469A 


INFORMACION!​


Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!

Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.

Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 

Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!

Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.

Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.


Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova