Samsung Mainboard BN94-10994W / BN9410994W

Samsung Mainboard BN94-10994W / BN9410994W

€105,00
Prodhuesi:Samsung
Kodi i Produktit: BN9410994W
Stock Instock

Overview

SAMSUNG MAINBOARD BN94-10994W / UE40K6300AK / BN41-02534B BN9410994W  /  BN4102534B   INFORMACION!​   Disa lloje te pllakave i kemi vet...

SAMSUNG MAINBOARD BN94-10994W / UE40K6300AK / BN41-02534B

BN9410994W  /  BN4102534B

 

INFORMACION!​
 
Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova