LG Mainboard CRB34567601 / EBU62448506 / EAX65318802

LG Mainboard CRB34567601 / EBU62448506 / EAX65318802

€123,00
Prodhuesi:LG Electronics
Kodi i Produktit: G775603
Stock Instock

Overview

LG Mainboard CRB34567601 / EBU62448506. EBU62448511  / EBU62448505, EBU62448503, EBU62448508, EAX65318802  INFORMACION!​ Disa lloje te pllakave ...

LG Mainboard CRB34567601 / EBU62448506. EBU62448511  / EBU62448505, EBU62448503, EBU62448508, EAX65318802 

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova