LG Rrjete CRB31041301 / EAY60803201 / EAY60803301

LG Rrjete CRB31041301 / EAY60803201 / EAY60803301

€53,00
Prodhuesi:LG Electronics
Kodi i Produktit: D259270
Stock Instock

Overview

Rrjete LG  CRB31041301  EAY60803201 EAY60803301  INFORMACION!​ ​ Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut ...

Rrjete LG  CRB31041301 

EAY60803201 EAY60803301 

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin! 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova