LG Rrjete CRB34893201 / EAY63630601 / EAX66203001

€68,00
Prodhuesi:LG Electronics
Kodi i Produktit: G775707
Stock Instock

Overview

Rrjete LG CRB34893201 EAY63630601, Eax66203001, EBR80936401, EAY63630602   INFORMACION!​ Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop n...

Rrjete LG CRB34893201

EAY63630601, Eax66203001, EBR80936401, EAY63630602

 

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin! 
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova